Nota prawna

Wszelkie artykuły i treści zamieszczone na niniejszym blogu mają charakter informacyjny i odzwierciedlają indywidualne poglądy Autora. Nie stanowią one porady prawnej ani opinii prawnej, nie odzwierciedlają poglądu innych osób fizycznych i prawnych ani żadnej instytucji państwowej i nie mogą stanowić podstawy do roszczeń oraz jakiejkolwiek odpowiedzialności Autora w stosunku do osób trzecich. Autor nie odpowiada za szkodę wyrządzoną zastosowaniem lub brakiem zastosowania się do treści znajdujących się na niniejszej stronie internetowej. Każdy Czytelnik wykorzystuje informacje tu zawarte dla własnych potrzeb jedynie na własną odpowiedzialność. Czytelnik nie jest związany opiniami przedstawianymi w artykułach i komentarzach przez Autora oraz osoby trzecie.

W związku z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa wszelkie artykuły powołujące się na konkretne przepisy i normy aktualne są na dzień ich publikacji i nie podlegają bieżącej aktualizacji.

Wszelkie treści i fotografie zamieszczone na stronie są własnością ich autora i chronione są prawem autorskim, a ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione. Zapraszam jednak do udostępniania treści w mediach społecznościowych za pomocą przycisku „udostępnij”.

powrót do strony głównej ->