Budowa domu o powierzchni 100m2 – Ile kosztuje stan surowy zamknięty?

Budowa domu o powierzchni 100m2 - Ile kosztuje stan surowy zamknięty?

Jeśli chodzi o budowę domu, warto wybrać materiały, które są mniej kosztowne. Można użyć płyty cementowej zamiast gontów drewnianych lub taśmy do suchej zabudowy zamiast masy szpachlowej. Można również pójść z dywanowych płytek podłogowych zamiast twardego drewna. Tylko upewnij się, że masz jasny pomysł, co chcesz wewnątrz domu, jak armatura może dodać się szybko.

Koszt 100m2 domu

Powłoka domu kosztuje bardzo mało, zwłaszcza w porównaniu do innych kosztów związanych z budową nowego domu. Koszt domu w stanie surowym będzie obejmował ramę, okna i drzwi, pokrycie dachowe, siding i inne. Będzie to stosunkowo łatwe do zbudowania domu powłoki, a większość zespołów budowlanych może zakończyć go w krótkim czasie. Możesz obniżyć koszt powłoki domu, wybierając odpowiedniego wykonawcę i zespół budowlany, dzięki czemu można cieszyć się korzyściami z domu powłoki bez wydawania zbyt wiele pieniędzy.

Jeśli budujesz powłokę domu, możesz być w stanie uzyskać tańsze materiały, takie jak deska cementowa zamiast gontów drewnianych shake. Możesz również kupić tańsze materiały do wnętrza, takie jak płytki dywanowe zamiast podłóg z twardego drewna. Ale będziesz musiał również zapłacić za pracę wymaganą do zainstalowania pokrycia dachowego i desek ściennych, a to może szybko dodać. Pamiętaj, aby skonsultować się z budowniczym na temat wszelkich dodatkowych kosztów przed przejściem do następnego kroku.

Koszt domu 100m2 w Los Angeles

Średni koszt budowy domu 100m2 w Los Angeles wynosi około 200 000 dolarów, chociaż ceny mogą się różnić w zależności od projektu nieruchomości. Bardziej skomplikowane projekty mogą kosztować więcej, wymagając usług zaawansowanych budowniczych domów i wysokiej klasy materiałów budowlanych. Dom o powierzchni 2000m2 w Los Angeles nie jest poza zasięgiem, ale dom tej wielkości będzie drogi. Oto czynniki, które wpływają na cenę domu o powierzchni 100m2 w Los Angeles.

– Koszt ziemi i budowy. Najdroższym miejscem na budowę domu w Los Angeles jest Malibu, które kosztuje premię za ziemię. Koszt budowy 100m2 domu w Malibu może z łatwością przekroczyć 1 milion dolarów. Domy budowane na zamówienie mogą trwać do 9 miesięcy, podczas gdy domy, które są zgodne z planem produkcyjnym, zajmują około siedmiu miesięcy. Pre-planned communities, z drugiej strony, zazwyczaj oferują wstępnie skonstruowane domy, które pochodzą z domów deweloperskich i mogą być dostosowane.

Koszt 100m2 domu we Francji

Aby uzyskać ballpark figure, musisz wiedzieć, że działka budowlana o powierzchni 100m2 będzie kosztować około 40 000 euro. To nie jest to samo, co koszt działki budowlanej w Wielkiej Brytanii lub USA. Aby uzyskać bardziej dokładną liczbę, należy skonsultować się z architektem. We Francji dobry architekt będzie wiedział, ile będzie kosztować ziemia. Ceny gruntów wpłyną na koszty budowy na wiele sposobów, w tym na rodzaj domu i jego bliskość do innych gruntów.

Przeczytaj:  Ile energii zużywa mój dom jednorodzinny każdego dnia?

Cena domu w stanie surowym o powierzchni 100 m2 w regionie Francji jest bardzo zróżnicowana, w zależności od tego, ile prac remontowych jest wymaganych. Ogólnie rzecz biorąc, we Francji zapłacisz więcej za handlowców i surowce. Farby i surowce są również droższe, a ponadto istnieją dwa rodzaje podatków od nieruchomości: taxe d’habitation i taxe fonciere. Będziesz musiał zapłacić oba podatki, jeśli jesteś właścicielem nieruchomości.

Koszt domu o powierzchni 100m2 w Kanadzie

Koszt budowy domu w stanie surowym w Kanadzie jest znacznie wyższy niż to, czego możesz się spodziewać, aby zapłacić za dom magazynowy. Chociaż może się wydawać, że to dużo pieniędzy z przodu, oszczędności, które zrobisz w dłuższej perspektywie, będą warte wysiłku. Nie tylko dostaniesz dom, który chcesz, ale będziesz miał ostateczny wpływ na projekt i cechy swojego domu. Proces ten może być również dużo zabawy, jak będzie można oglądać swój projekt budowlany come together.

Jest jednak kilka rzeczy, które należy rozważyć przed rozpoczęciem procesu. Musisz mieć odpowiednie zasoby finansowe oraz emocjonalną i mentalną zdolność do budowania swojego nowego domu. Chociaż budowanie domu może być stresujące, jest to wspaniałe uczucie żyć w domu, który zbudowałeś sam. Jeśli masz temperament i środki, budowa domu w stanie surowym jest ekscytującym i niedrogim sposobem na uzyskanie własnego domu.

Koszt domu 100m2 w Londynie

Koszt domu 100m2 w Londynie różni się znacznie między dzielnicami. Domy w najbardziej oddalonych dzielnicach są droższe niż te w centrum miasta. I odwrotnie, domy w bogatych dzielnicach centralnych są zazwyczaj tańsze. Jednak koszt metra kwadratowego domu w Londynie jest nadal wystarczająco wysoki, aby zniechęcić niektórych ludzi. Poniżej wymieniono niektóre z najdroższych i najtańszych dzielnic w Londynie.

Najlepsze 70 dzielnic kodów pocztowych znajduje się w centrum Londynu. Poza stolicą, najtańsze są TW10 (Richmond) i OX2 (Oxford).

Podobne:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *