Budowa domu weselnego – Jaka wielkość działki?

Budowa domu weselnego - Jaka wielkość działki?

Być może planujesz budowę domu weselnego i zastanawiasz się, jaka jest najlepsza wielkość działki. Oto kilka wskazówek do rozważenia:

Koszt budowy domu weselnego

Jeśli rozważasz budowę domu weselnego, jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zdecydować, jest ilość ziemi, na której chcesz budować. W niektórych przypadkach wielkość działki określi cenę nieruchomości, podczas gdy innym razem możesz być w stanie uzyskać lepszą ofertę, jeśli mieszkasz w obszarze wiejskim. Jeśli szukasz lokalizacji poza miastem, rozważ wiejską działkę, która jest bliżej miasta.

Jeśli zdecydujesz się na budowę krytego miejsca, będziesz musiał znaleźć odpowiednią działkę, ponieważ są one mniej elastyczne, aby otworzyć podczas wykonywania pracy. Podczas remontu lokalu możesz wykorzystać ten czas na poszerzenie swojej sieci zawodowej i zaprosić potencjalnych klientów i sprzedawców do obejrzenia przestrzeni. Możesz również wykorzystać ten czas na zorganizowanie nieformalnych wydarzeń, aby uzyskać informacje zwrotne od profesjonalistów z branży. Podczas gdy planujesz układ swojego miejsca weselnego, pamiętaj o rodzaju publiczności, którą kierujesz.

Dodanie toalet do domu weselnego

Dodanie toalet do domu weselnego pomoże uczynić go bardziej dostępnym i wygodnym dla twoich gości. Wiele miejsc nie ma wystarczającej liczby toalet, aby pomieścić dużą liczbę gości, więc lepiej jest błądzić po stronie ostrożności, niż później żałować. Przenośne toalety mogą rozwiązać ten problem i dać Twoim gościom więcej czasu na cieszenie się uroczystościami. Przenośne toalety są idealnym rozwiązaniem dla miejsc, które nie mają wystarczającej ilości toalet wewnętrznych.

Czy zdecydujesz się zainstalować toalety wewnętrzne lub wynająć porta potties, dodanie toalet do domu weselnego pomoże utrzymać gości szczęśliwych i uniknąć długich linii przy toaletach. Przenośne toalety mogą również pomóc Ci uniknąć kosztownych problemów hydraulicznych w domu, a także dadzą Ci prywatną przestrzeń do przygotowania się przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli organizujesz ślub na świeżym powietrzu, możesz nawet zainstalować przenośną toaletę w namiocie. To świetny pomysł na rustykalny temat ślubu.

Przeczytaj:  Zagospodarowanie garderoby z pralką - krok po kroku

Łazienki są wspólnym miejscem spotkań dla narzeczonych. Dodanie prostych szczegółów, takich jak świece i kwiaty do toalet może natychmiast rozjaśnić pokój. Upewnij się, że sprawdzisz z koordynatorem ślubu przed dodaniem jakichkolwiek świec do toalet. Możesz również dodać pachnące mydła i ręczniki do rąk do toalet, które sprawią, że Twoi goście poczują się bardziej komfortowo. Ostatnią rzeczą, którą chcesz jest zabraknąć hand sanitizer!

Koszt wynajmu toalet może się znacznie różnić w zależności od tego, ile osób uczestniczy w imprezie. Na przykład, dwustanowiskowa toaleta będzie kosztować około 300 dolarów, podczas gdy trzystanowiskowa przyczepa będzie kosztować około 1 500 dolarów. Droższe przyczepy oferują bieżącą wodę, kontrolę klimatu i dużo miejsca. W zależności od wielkości i liczby gości, przyczepy toaletowe mogą kosztować wszędzie od dwóch do siedemdziesięciu pięciu stóp. Bardzo ważna jest również garderoba, aby Panna Młoda mogła przechować w niej swoją suknie i ubrania na zmianę. Np. Suknia ślubna księżniczki zajmuje dużo przestrzeni, dlatego rozmiar pomieszczenia jest bardzo ważny!

Przy wynajmowaniu porta potties, należy uwzględnić kilka luksusowych przedmiotów w łazienkach. Możesz zawrzeć apteczki, taśmę dwustronną, alkohol, lakier do włosów, szpilki bezpieczeństwa i rolki kłaczków w tych pojemnikach. Możesz także zebrać próbki produktów w lokalnych sklepach lub kupić je na Amazon. Następnie będziesz miał piękny zestaw przyborów toaletowych na swój ślub. Jeśli musisz dodać toalety do domu weselnego, upewnij się, że zapytasz miejsce, czy zapewniają te przedmioty.Podobne:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *